Виробник обігрівачів UDEN-S став «Фаворитом успіху – 2018»!

Конкурс «Фаворити успіху» - всеукраїнський рейтинг споживацьких уподобань. Його переможці визначаються опитуванням трьох респондентських груп: найвимогливішого журі – споживачів – шляхом голосування за найкращі бренди, що триває весь рік на сайті конкурсу. Проміжні підсумки підбиваються щокварталу. Журі спеціалістів та експертів, і третьої - журі відомих людей і знаменитостей.

Дуже раді за нашого кропивницького виробника енергозберігаючих обігрівачів «УДЕН-Україна» та бренд UDEN-S. Компанія вже двічі отримувала звання «Кращий обігрівач» у цьому конкурсі та протягом 2018 року тримала лідерську позицію у голосуванні ііі… втретє визнана найкращою! Обігрівачі UDEN-S отримали переможне звання «Фаворит успіху-2018»!

Виробник дякує усім, хто підтримував його у голосуванні: «Весь 2018 рік ви, друзі, голосували за наш бренд, підтримували у рейтингу, поширювали дописи у соцмережах, писали листи та коментарі з привітаннями. Дякуємо вам за це! Саме завдяки вашій завзятості, любові до нашої торгової марки ми перемогли!

Так-так, ми зайняли перше місце за результатами голосування найважливішого журі - наших споживачів, у категорії "Обігрівач" і отримали переможний статус «Фаворит успіху-2018»! Це просто неймовірно!

Не втомлюємося дякувати клієнтам, партнерам, дилерам, усім-усім, хто голосував за нас та вболівав ;). Ця перемога - підтвердження нашій діяльності та обраного нами шляху, ще 12 років тому! Нам дуже радісно, від того, що ви обрали нас, довірилися нам і зараз маєте комфортну, економну, гарну систему опалення.

UDEN-S - Фаворит успіху 2018!»

Дорогі читачі, та голосування триває й зараз. Щоб підтримати UDEN-S в цьому році, переходите за посиланням: https://favor.com.ua/vote/heater/?mark=20747.

Обирайте українське - обирайте UDEN-S!

Нет комментариев. Ваш будет первым!