Будівельні матеріали дорожчають. А які ж ціни на житло?

Будівельні матеріали дорожчають. А які ж ціни на житло?

Через зростання цін на будівельні матеріали дорожчає і житло. Це стосується новозбудованих об’єктів будь-якого класу чи рівня. Про це розповів Ігор Кушнір, президент «Київміськбуду», виданню “Личный счет”.

Так він прокоментував анонси зростання ціни на житло від забудовників. Крім того, впливають на неї місце, обране для будівництва (і це в найпершу чергу), а також недешева обробка, тобто оздоблення. Енергоефективність, система «розумний будинок», сонячні батареї, котельні індивідуального користування тощо.

Що стосується житла у будівлях економ-класу, то воно не набагато дешевше, ніж бізнес-клас чи преміум. Пропорції витримуються тому, що будівельні матеріали кругом однакові.

Ціна на штукатурку для обробки фасаду виросла на кілька відсотків. Це ж стосується і дорожчих облицювальних матеріалів, що використовують для будівель бізнес-класу. Матеріали, за словами експерта, виросли в ціні і для самого будівництва, що також підвищує ціни на квартири. Крім того, вибір забудовника також грає свою роль. Він мусить бути надійним.

Нет комментариев. Ваш будет первым!