Люди перекрили дорогу через несправедливість з платіжками

Люди перекрили дорогу через несправедливість з платіжками

Міська рада Світловодська вирішила 22 січня 2019 року зняти з обліку платників, які вже встановили індивідуальне опалення. Але «Світловодськпобут» не зважає на документ і надсилає платіжки й далі. Про це пише ресурс «Світловодськ».

І як наслідок – люди перекрили дорогу «Канів-Чигирин-Кременчук». Серед протестувальників виявилися люди, які мають дозволи на автономне опалення. Теплопостачальна компанія не вважає, що їх варто відпускати, тому відмовляється розривати з абонентами угоди про централізоване опалення. Оскільки люди вже не користуються централізованим опаленням, то й оплачувати його не мусить, але компанія продовжує надсилати платіжки. Учасниця протесту Інна Московченко вважає, що таких платників у місті близько 700.

Це невелике підприємство судиться з жителями міста за борги, що нарахувалися за не надані послуги. Причому стягнення боргів відбувається у масовому порядку. На сьогодні вже є 1,5 тисячі позові до суду за стягнення боргів.

Позиція ж міської влади така: активістам заплатили за те, щоб продавали місця у списках на відключення. Про це заявив міський голова. Зараз мер Світловодська очікує відповіді від власника 50% «Світловодськпобуту» Олександра Яременка. Після її отримання він буде вирішувати, що робити далі.

Нет комментариев. Ваш будет первым!